فراخوان جذب نیروی پرستاری و هوشبری در  شاهرود وپرستاری , هوشبری  اتاق عمل در شهرستان میامی  

 

شرکت اسطوره سازان فجر شاهرود در نظر دارد جهت اجرای قرارداد فی مابین با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ،با تعدادی از افراد واجد شرایط به منظور انجام کار پرستاری و هوشبری و اتاق عمل در شهرستان های شاهرود و میامی به شرح زیر از طریق آزمون یا مصاحبه علمی و تخصصی بدون هیچگونه تعهد استخدامی با شرایط زیر قرارداد منعقد نماید.

شرایط عمومی:

۱ -۱ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۱ -۲ اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی

۱ -۳ التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۱ -۴ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای آقایان

۱ -۵ داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار پرستاری

۱ -۶ عدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و روان گردان

۱ -۷ نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۱ -۸ داشتن حداکثر سن ۳۵ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و حداکثر سن ۴۰ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس(سوابق کاری در مراکز درمانی و بهداشتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با ارائه مدارک و مستندات به سن متقاضیان اضافه خواهد شد)

شرایط اختصاصی:

۲ -۱ کسب امتیاز لازم در آزمون علمی که از طریق مصاحبه حضوری برگزار میگردد

۲ -۲ داشتن حداقل مدرک کارشناسی پرستاری و یا هوشبری و اتاق عمل و داشتن گواهی پایان طرح نیروی انسانی

۲ -۳ عدم اشتغال در سایر دستگاه های اجرایی اعم از خصوصی و دولتی با موضوع خدمت مذکور(پرستاری و هوشبری)

تبصره یک: ملاک عمل برای محاسبه سن افراد ، اولین روز ثبت نام میباشد

تبصره دو: در صورت شرایط برابر اولویت با بومی بودن  و یا داشتن سابقه کارمفید در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهر مورد تقاضا میباشد.

تبصره سه: یکی از شرایط ثبت نام در فراخوان داشتن پایان طرح می باشد لازم بذکر است متقاضیانی که فقط ۳ ماه به پایان اخرین تمدید طرح انها باقی مانده است نیز می توانند در فراخوان ثبت نام نمایند

متقاضیان واجد شرایط موظفند ابتدا مبلغ یک میلیون و دویست هزار ریال را به حساب شماره    ۵۷۵۷۱۹۱۴۳۵    نزد بانک ملت در وجه شرکت اسطوره سازان فجر شاهرود واریز نموده و فیش آن را به صورت اینترنتی هنگام ثبت نام در سایت شرکت به نشانی  http://ostuore.irبارگزاری نمایند.و کد رهگیری دریافت نمایند.

مدارک مورد نیاز متقاضی در زمان انجام مصاحبه:

  1.  دو قطعه عکس ۴*۳
  2. اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه
  3. اصل به همراه تصویر کارت ملی
  4. اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی و گواهی پایان طرح
  5. اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم ویژه آقایان
  6. اصل فیش واریزی به مبلغ یک میلیون و دویست هزار ریال .

مسئولیت صحت و سقم مدارک ارسالی و برگه درخواست و بارگزاری در سایت شرکت بر عهده متقاضی بوده و چنانچه خلاف موارد فوق در هر مرحله اثبات گردد شرکت مجاز می باشد که از ادامه مراحل جلوگیری نماید.

زمان ثبت نام : کلیه متقاضیان می بایست از روز دوشنبه  مورخه ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ تا ساعت ۲۴ روز دو شنبه مورخه ۱۴۰۲/۰۸/۱۵به بارگزاری مدارک ذکر شده در سایت شرکت اسطوره سازان به نشانی http://ostuore.ir اقدام نمایند.بدیهی است به مدارک ارسالی پس از مهلت مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه: پس از بررسی مدارک، زمان مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد.

توجه: آگاهی از زمان انجام آزمون و مصاحبه و نتایج و هرگونه اخذ اطلاعات تنها از طریق سایت شرکت امکان پذیر می باشند. لازم به ذکر است یکی از شروط ثبت نام در این فراخون عدم اشتغال می باشد و همچنین این فراخوان جهت جذب احتمالی نیرو بصورت قرارداد شرکتی خواهد بود.

تبصره۳: بکارگیری افراد صرفا در قالب نیاز قرارداد خواهد بود و هیچگونه تعهد استخدامی برای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نخواهد داشت. و شرکت در پایان مدت قرارداد با دانشگاه با کلیه افراد بکارگیری شده تسویه حساب می نماید.ضمنا ادامه خدمت افراد در طی مدت قرارداد تا زمانی میسر می باشد که اولا دانشگاه/بیمارستان قرارداد خود را با شرکت ملغی ننموده و ثانیا دانشگاه/بیمارستان از خدمت فرد رضایت کامل داشته باشد.لذا در صورت عدم رضایت از نحوه ارائه خدمات متقاضیان، در هر شرایط و در هر زمان بلافاصله با افراد تسویه حساب خواهد شد و متقاضی حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

تبصره۴:انتخاب و بکارگیری متقاضیان واجد شرایط که در آزمون عملی و کتبی حائز شرایط قبولی گردیده اند منوط به تایید واحدهای ذیربط دانشگاه(گزینش و حراست) خواهد بود. افراد کتبا متعهد می گردند در هر مرحله از همکاری چنانچه  واحدهای مذکور صلاحیت عمومی ایشان را تایید ننماید دانشگاه/بیمارستان مجاز به قطع همکاری با ایشان بود و افراد حق هرگونه شکایت را از خود سلب و ساقط می نمایند. بدیهی است که در صورت عدم تایید افراد معرفی شده شرکت موظف به تامین نیروی جایگزین با رعایت کلیه موارد فوق می باشد.
**لیست افراد دعوت شده به مصاحبه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد**

تبصره۵: افراد بکارگیری شده نباید در هیچ یک از دستگاههای دولتی و نهاد های عمومی غیردولتی مشغول بخدمت و یا استخدام باشند.

تبصره۶: لازم به ذکر است پرداخت حقوق و مزایا(اضافه کار، کارانه و…) در کوتاهترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.